


Шліфмашина для стін і стель LEX LXDWS15LS
Шліфмашина для стін і стель LEX LXDWS15LS
Шліфувальна машина призначена для шліфування штукатурки та штукатурних покриттів. Висока якість виконання забезпечує тривалу та безперебійну роботу, а його ергономічний дизайн забезпечує безпечну та комфортну роботу з пристроєм.
Основна рукоятка шліфувального верстата, захищена гумовим нековзним покриттям , оснащена легкодоступним перемикачем і регулятором швидкості, що дозволяє регулювати темп роботи залежно від типу обробки.
Додаткова рукоятка забезпечує надійне захоплення і точне управління, що дає нам більший контроль над пристроєм.
Завдяки світлодіодному підсвічуванню , розташованої навколо циферблата, ми отримуємо точну яскравість поверхні землі, і нам більше не потрібно використовувати додаткові джерела світла.
Подрібнювач оснащений системою пиловидалення: безпосередньо до прикріпленого мішка або ми можемо підключити його до промислового пилососа.
Регулювання потужності всмоктування дає змогу точно видаляти пил із відшліфованої ділянки.
Характеристики:
|
||||||||||||||||||||||||||||
Комплект поставки :
- 6 абразивних паперів (2xP120, 2xP180, 2xP240)
- Ключ
- Мішок для пилу
- Курний шланг 2 м
- Додаткова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 799 ₴

