




Фарборозпилювач HP Ø1.4мм 170-285л/хв 3-3.5 бар/б 500мл (пласт) REFINE (6811411)
Фарборозпилювач HP Ø1.4мм 170-285л/хв 3-3.5бар в/б 500мл (пласт) Refine (6811411) - Система розпилення HP (High Pressure) - технологія високого тиску. Фарбопульти цієї системи розпилюють матеріал за високого тиску на виході, що становить близько 1.2-1.5 бар. Завдяки високій швидкості повітряного потоку забезпечується вражаюча швидкість покриття поверхні. Він відмінно впорається з побутовими фарбувальними завданнями і може застосовуватися з різними типами ЛФМ.
Переваги:
- Легкий хромований корпус з алюмінію;
- Розпилювальна головка з хромованої латуні;
- Регулювання подачі повітря;
- Регулювання ширини фарбувального факела;
- Регулювання подачі ЛФМ.
Купити фарборозпилювач Refine Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REFINE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | картонна коробка |
| Розташування бачка | верхнє розташування |
| Матеріал бачка | Пластик |
| Артикул | 6811411 |
| Обсяг бачка, мл | 500 мл |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 0.86 кг |
| Робочий тиск, бар | 3.0-3.5 |
| Система розпилення | HP |
| Споживаний об'єм повітря, л/хв | 170-285 |
| Діаметр форсунок, мм | Ø 1.4 мм |
| Пневморазъем | 1/4" |
- Ціна: 2 827,63 ₴




