




Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) SIGMA (4375761)
Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) Sigma (4375761) призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань.
Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення. Добре продуманий, а кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити та характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування. Він не входить в групу холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання.
Особливості його форми, конструкції замка і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію.
Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, буде готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність.
Переваги:
- Замок системи "Liner-lock", наявність фліппера;
- Наявність на обуху і плашці рифлення дає змогу докладати максимальне зусилля під час різання, стругання. Полегшує управління клинком;
- Відкрита вісь шарніра економить час при регулюванні шарніра 4. Кріплення кліпси з боку шарніра - "tip-down";
- Оригінальний дизайн рукоятки, що має у верхній частині вставки з алюмінієвого сплаву;
- Накладки рукояті виготовлені з сучасного, міцного, високоякісного композитного матеріалу G10;
- Клинок з нержавіючої сталі 7Cr17MoV міцністю 56-58HRС 8. Профіль клинка кинджального типу - "Spear-Point", в даний час активно використовують при створенні бойових ножів;
- Малі габарити, легкість і міцність моделі дають змогу зручно розміщувати її в бардачку автомобіля, мотозасобу, сумці або барсетці.
Купити ніж розкладний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Матеріал корпусу | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Артикул | 4375761 |
| Довжина, мм | 116 мм |
| Марка стали | 7Cr17MoV |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 0.156 кг |
| Твердість | 56-58 HRC |
| Ширина леза, мм | 35 |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
- Ціна: 994 ₴




