




Ніж розкладний 124мм (рукоятка алюмінієвий сплав) SIGMA (4375851)
Ніж розкладний 124мм (рукоятка алюмінієвий сплав) Sigma (4375851) призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань.
Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення. Добре продуманий, а кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити та характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування. Він не входить в групу холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання.
Особливості його форми, конструкції замка і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію.
Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, буде готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність.
Переваги:
- Замок системи "Liner-lock", наявність фліппера, механізму прискореного (напівавтоматичного) відкривання;
- Наявність на обуху рифлення для упору пальця дає змогу докладати максимальне зусилля під час різання, стругання. Полегшує управління клинком;
- Відкрита вісь шарніра економить час при регулюванні шарніра;
- Рифлення на рукояті з алюмінієвого сплаву, яке запобігає вислизанню ножа з руки під час виконання будь-якого виду робіт;
- У верхній частині рукоятка має вставку з алюмінієвого сплаву, що збільшує характеристики міцності виробу;
- Клинок з нержавіючої сталі AISI 420 міцністю 55-57HRС;
- Профіль клинка - "Drop point" - надає ножу велику функціональність і універсальність. Така форма клинка робить його ефективним як для різу, так і для уколу;
- Додаткове антикорозійне покриття леза на основі нітриду титану підвищує зносостійкість і збільшує термін служби виробу;
- Наявність на лезі долів зменшує вагу клинка, полегшуючи проведення будь-яких маніпуляцій, покращує характеристики міцності;
- Шип для розбиття скла на тильній стороні рукояті;
- Унікальне поєднання оригінального, агресивного дизайну, функціональності, зручності та ергономічності;
- Малі габарити, легкість і міцність моделі дають змогу зручно розміщувати її в бардачку автомобіля, мотозасобу, сумці або барсетці.
Купити ніж розкладний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Артикул | 4375851 |
| Довжина, мм | 124 мм |
| Марка стали | AISI 420 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 0.210 кг |
| Твердість | 55-57 HRC |
| Ширина леза, мм | 33 |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
- Ціна: 635 ₴




