

Круг відрізний по металу Ø125×1.0×22.2 мм GRAD (1941045)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг відрізний по металу Ø125×1.0×22.2 мм GRAD (1941045) - призначений для різки виробів з металів та аналогічних матеріалів. Робочим інструментом при роботі відрізного круга є кутова шліфувальна машина (КШМ, болгарка).
Характеристики
- Відповідність нормам безпеки та якості;
- Відмінне співвідношення ціни, якості, стійкості, продуктивності та надійності;
- Рівномірний знос без викришування;
- Мінімізація нагрівання робочої зони - підвищена зносостійкість;
- М'який різ;
- Відсутність задирок, припалів, вібрації;
- Тип 41.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | термозбіжна плівка |
| Комплектація | 10 шт. в термоусадочній плівці |
| Артикул | 1941045 |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 12250 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.2 мм |
| Маса брутто, кг | 0.031 кг |
| Товщина диска, мм | 1.0 мм |
| Діаметр диска, мм | 125 мм |
- Ціна: 3 822 ₴

