



Станція 0.8 кВт Hmax 39м Qmax 50 л/хв (самовсмоктуючий насос) 24л LEO (776202)
Насосна станція 0.8 кВт Hmax 39м Qmax 50 л/хв (самовсас. насос) 24л LEO (776202)
Станції водопостачання обладнані гідроакумулятором 24 літри і керуючою автоматикою. Станції призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Реле тиску керує роботою електронасоса - налаштування реле тиску Р(вкл) 1.4 бар / Р(викл) 2.8 бар.
Встановлення обладнання має здійснюватися в місцях, захищених від атмосферного впливу і вологи.
Насосна частина:
- Корпус: технополімер;
- Робоче колесо: технополімер;
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304;
- Гідроакумулятор: пофарбована сталь;
- Автоматика: реле тиску;
- Манометр входить до комплектації.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, повітряного охолоджефння, з вбудованим в обмотку термозахистом;
- Підшипник: кочення (C&U);
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: F;
- Клас захисту: IPX4;
- Довжина кабелю: 1 м.
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища: +40ºС;
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +35ºС;
- Максимальний тиск у робочій камері насоса: до 7 бар;
- Максимальна висота всмоктування: до 8 м;
- Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо);
- Водневий показник води (рН): 6.5-8.5;
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3;
- Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців.
Купити станцію водопостачання LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас ізоляції | F |
| Артикул | 776202 |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Ширина упаковки, мм | 295 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 30 |
| Довжина упаковки, мм | 480 |
| Висота упаковки, мм | 620 |
| Довжина, мм | 460 мм |
| Номінальний напір, м | 23 |
| Напір min, м | 9.5 |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Висота, мм | 580 |
| Обсяг бака, л | 24 |
| Ширина, мм | 275 мм |
| Маса, кг | 13.6 |
| Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, " (дюйм) | 1 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Напір max, м | 34.5 |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Напруга, В | 220 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Номінальна сила струму I(А) | 2.9 |
| Продуктивність max, л/хв | 50 |
| Максимальна температура перекачується рідини, °C | 35 |
| Частота, Гц | 50 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
- Ціна: 7 315,19 ₴

