
Лещата універсальні шарнірні 78 мм, 360° INTERTOOL HT-0094
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина губок | 78 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.002531 л |
| Особливості | на шарнірі |
| Тип | Універсальні |
| Кут нахилу | по вертикалі і горизонталі 360 |
| Ширина захоплення | 50 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

