Подарунок










Домкрат гідравлічний підкатний 2500 кг AL-FA ALFJ25 домкрат для авто 90-340 мм Балонний ключ + 2 головки
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 9 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Домкрат гідравлічний підкатний 2500 кг AL-FA ALFJ25 домкрат для авто 90-340 мм Балонний ключ + 2 головки»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний AL-FA ALFJ25 - призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних та монтажних робіт. Мобільний, компактний та зручний в експлуатації. У домкраті застосовується слабко схильна до стиснення спеціальна олія.
Балонний ключ + 2 головки
- Вантажопідйомність 2,5 тонн;
- Мінімальна висота підйому 90мм;
- Максимальна висота підйому 340мм;
- Ключ для зриву гайок
- Головки 17/19
Характеристики :
- Виробник: AL-FA
- Тип: Підкотні
- Тип: Гідравлічні
- Висота підіймання: 80-340 мм
- Максимальне навантаження: 2,5 т
- Вантажопідіймальність: 2500.0 (кг)
- Вага: 11 кг
Комплектація:
- Домкрат гідравлічний підкатний AL-FA ALFJ25
- Ручка поворотна
- Ручка
- Ключ для зриву гайок
- Головки 17/19
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка.

Перейдіть у розділ "Домкрати" та відкрийте для себе безліч нових моделей! Якісні та надійні інструменти, які зроблять вашу роботу легшою. Знайдіть свій ідеальний домкрат вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 90 мм |
| Висота підхоплення | 340 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Домкрат гідравлічний підкатний 2500 кг AL-FA ALFJ25 домкрат для авто 80-360 мм Балонний ключ + 2 головки |
- Ціна: 3 156,58 ₴



