




Шліфмашина для стін і стель (жирафа) Euro Craft ECDWS17-225 1700Вт, 800-1700об.хв, Регулювання обертів
Шліфмашина для стін і стель (жирафа) Euro Craft ECDWS17-225
- Застосовуватися для виконання абсолютно різних робіт.
- Два способи роботи (з подовжувачем і без).
- Регулювання частоти обертання обертів.
- Має в собі діодне підсвічування
- Вбудований пилосос

Характеристики:
- Споживана потужність: 1700.0 (Вт)
- Максимальна кількість обертів: 1700.0 (об/хв)
- Максимальний діаметр диска: 225.0 (мм)
- Вага: 6.3 (кг)
- Гарантійний термін: 12 (міс)
- Живлення: Мережа 220В
- Кріплення шліфлиста: Липучка

Комплектація:
Стіношліфувальна машина від торгової марки Euro Craft створена із застосуванням комплектуючих високого рівня, має продуману конструкцію і призначена для шліфування стін, а завдяки розсувній штанзі так само можливо проводити шліфування стель.
Бетоношліфувальна машина має потужність 1700 Вт і оснащена системою регулювання обертів у діапазоні від 800 до 1700 об/хв, що дасть змогу якісніше провести завдання зі шліфування поверхонь.
Діаметр робочої поверхні становить 225 мм, кріплення шліфувального листа відбувається за допомогою липучки, в комплекті поставляється 6 насадок різної зернистості. Наявність системи пиловідведення дасть змогу зменшити поширення пилу в робочому приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 6 093 ₴


