



Професійна мийка високого тиску Gartner PWB-2050 T 2000 Вт, 150бар, Режим самовсмоктування
Мийка високого тиску Gartner PWB-2050 T 2000 Вт
- Корпус пристрою виготовлений із міцного пластику.
- У модель PWB-2050 T вбудована ємність для миючого засобу (шампуню).
- Однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією потужністю 2000Вт
- Котушка для шлангу високого тиску
- Трипоршневий аксіальний насос з алюмінієвого сплаву
- Вбудована ємність для мийного засобу
- Режим самовсмоктування (з бочки або відкритих водойм)
- Система "TOTAL STOP"


Характеристики:
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Максимальний тиск: 150 бар
- Робочий тиск: 110 (11) бар
- Продуктивність: 360 (6.0) л/год
- Клас захисту: IPX5
- Вага нетто/брутто: 10/11 кг
- Довжина електричного кабелю: 5 м
- Тип елементів живлення: мережа
- Електродвигун: Однофазний колекторний з подвійною ізоляцією
- Номінальна напруга: 220 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Максимальний струм: 9.1 А
- Клас виробу: II
- Максимальна температура води на вході: 50 °C
- Тиск води на вході: 4 бар
- Рівень шуму у робочому режимі: 83 дБ
- Рівень шуму максимальний: 97 дБ
- Довжина шланга високого тиску: 5 м
Комплектація:
- Мийка високого тиску
- Шланг високого тиску (5 метрів)
- Барабан для шланга високого тиску
- Пістолет
- Струменева насадка
- Насадка «грязева турбо-фреза»
- Пінна насадка
- Вбудований контейнер для миючого засобу
- Вхідний фільтр тонкого очищення
- Голка для чищення форсунок
- Набір елементів кріплення
- Конектор для шланга подачі води
- Картонна упаковка
Мийка високого тиску (апарат високого тиску) PWB-2050 T слугує для очищення транспортних засобів, фасадів будівель, терас, садових доріжок, а також сильно забруднених поверхонь (кам'яних, дерев'яних, металевих, пластикових) з використанням чистої води та призначених для цього мийних засобів.
Корпус пристрою виготовлено з міцного пластику. У модель PWB-2050 T вбудована ємність для мийного засобу (шампуню). Струменева насадка дає змогу отримати різні види струменя води (від щільного до віялоподібного). На пістолеті є можливість швидкої зміни насадок з поворотною системою фіксації, що забезпечує зручність експлуатації пристрою. Транспортувальні колеса забезпечують зручність переміщення мийки.
Ресурс безвідмовної роботи виробу збільшено завдяки наявності функції "автостоп". Завдяки наявності в конструкції мийки подвійної ізоляції (клас II) пристрій не потребує заземлення під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Дозатор миючого засобу, Колеса, Ручка для перенесення, Функція автовідключення |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Додаткова комплектація | Пінна насадка, Грязьова фреза, Фільтр тонкої очистки, Струменева трубка |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
- Ціна: 7 130,95 ₴

