




Бензинова мотокоса 2-тактна Geko 255 мм, 7.5 кг, 3,5 кВт. бензокоса для саду садова бензокоса бензинова мотокоса для саду
Садовий бензокоса Geko 3,5 кВт
Бензокоса John Gardener - це професійний пристрій, який використовується для стрижки або підстригання густих і дрібних трав, кущів, кущів і газонів, фруктових садів та інших зелених насаджень.
Коса призначена як для аматорського, так і для професійного використання.
Виріб виготовлено з високоякісних комплектуючих, які забезпечують комфортну роботу і тривале використання пристрою.

Технічні параметри:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
У комплекті:
- Мотокоса John Gardener
- Інструкція користувача
- Оригінальне заводське пакування

Доставка:
🚚 Вартість доставки кур’єром Нової Пошти уточнюйте окремо — тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, будь ласка, уточнюйте вартість та можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
Із задоволенням допоможемо знайти оптимальне рішення!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 1 980 ₴


