



Дриль ударна Boxer SR-056 550 Вт, 0-2800 об/хв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль ударна Boxer SR-056 550 Вт
Ударний дриль дуже зручний і простий у використанні завдяки малій вазі та компактному ергономічному дизайну. Забезпечує зручне та точне свердління в кам’яній кладці, дереві, м’якому бетоні та металі.
Швидкозажимний патрон з подвійною втулкою забезпечує швидку та легку заміну насадок простим поворотом хвостовика насадки.
Машина з ергономічним дизайном має легку вагу лише 1,7 кг, а її компактність дозволяє безпроблемно свердлити над головою.
Технічні характеристики :
- Модель: SR-056
- Напруга: 230В - 50Гц
- Потужність: 550 Вт
- Швидкість: 0-2800 об/хв
- Ударна функція
- Вага: 1,7 кг



| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Boxer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
- Ціна: 1 749 ₴

