-21%






Мотокоса бензинова COOFIX CF-GBC001 52см.куб 3500Вт мотокоса бензинова двотактна бензинова косарка 2-тактна для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса COOFIX CF-GBC001 52см.куб, 3500Вт,
Надійний і простий в експлуатації тример допоможе привести в порядок газон, присадибну територію зі складним рельєфом, розчистити зарості очерету або чагарника. Косіння здійснюється волосінню або трилопасним ножем.
- двотактний двигун потужності 3.5 кВт., забезпечуючи продуктивний зріз стебел різної твердості;
- хромований циліндр стійкий до фізичного зносу;
- косильна головка напівавтоматичного типу для швидкого поновлення струни;
- підкачка палива праймером прискорить старт в холодний період або після тривалого простою;
- еластичний ремінь через плече полегшує переміщення;
- мотор розташований зверху, що допускає покіс при росі;
- оптимальний баланс конструкції для розподілу ваги.
- знижений рівень створюваного шуму.

Характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
Комплектація:
- Коса
- Інструкція користувача
- Оригінальне заводське пакування


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 1 980 ₴

