




Електричний тример для дачі Dedra 133см. 2,7кг. 450 Вт електричний тример для газону
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична коса тример для трави Dedra 133см. 2,7кг. 450 Вт / Телескопічна алюмінієва штанга
⚡ Тример електричний ширина стрижки 30 см
⚡ Направляюче колесо - зупинка бордюру
⚡ Телескопічна алюмінієва штанга
⚡ Додаткова, регульована ручка
⚡ Прогумовані ручки
⚡ Автоматична подача волосіні - система TAP&GO
⚡ Регульований кут нахилу голови

Технічні дані:
⏩ Напруга - 230В
⏩ Потужність пристрою: 450W
⏩ Ширина зрізу - 30 см
⏩ Товщина волосіні 1,6 мм
⏩ Швидкість обертання - 10000 об.хв
⏩ Максимальна висота тримера: 133 см
⏩ Вага тримера: 2,7 кг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | J-подібна |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Діаметр штанги | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 300 |
| Ваґа немаєто/брутто, кг | 1,4 / 1,8 |
| Габарити упаковки, мм | 385 х 160 х 140 |
| Швидкість обертання, об/хв | 11000 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Діаметр скошування ліскою, мм | 250 |
| Напруга, В | 230 |
| Діаметр ліски, мм | 1,2 |
- Ціна: 1 290 ₴



