




Промисловий пилосос Zeegma Pro Multi 1600Вт, сухе - вологе прибирання, для золи
Промисловий пилосос Zeegma Pro Multi 1600Вт, сухе - вологе прибирання, для золи
✅ Промисловий пилосос з двигуном 1600 Вт
✅ Пікова потужність 3600W
✅ Пилосос для сухого та вологого прибирання
✅ Функція золовидалення до 40 градусів
✅ Гучність: <85 дБ
✅ Контейнер для пилу з нержавіючої сталі: 25 л
✅ Функція пилососу без пакета - з водою
✅ Функція обдуву
✅ HEPA фільтр, фільтр для води
✅ Функція автоматичного очищення фільтра HEPA
✅ Шнур живлення 7 метрів
✅ Телескопічна хромована труба
✅ Функція видалення води з оббивки та килимів
✅ База з набором 4 коліс для танка
✅ Zonder Pro Multi Bag - мішок для сухого пилососа входить в комплект
Промисловий пилосос з двигуном 1600 Вт
Для кого призначений промисловий пилосос Zeegma Zoner Pro Multi Silver ? Він ідеально підійде як для компаній, так і для генерального прибирання будинку, гаража або чищення тротуару чи каміна, завдяки двигуну потужністю до 1600 Вт .

1️⃣ Функція сухого пилососу
Ідеально підходить для штукатурки, щебеню, пилу. Працює як на будівництві, так і в домашньому гаражі, і навіть при оновленні килима або оббивки в автомобілі.

2️⃣ Функція пилососа золи з температурою до 40 градусів
Завдяки спеціальному термостійкому фільтру і трубі, покритій негорючим засобом, пилосос ідеально підходить для видалення попелу з каміна або гриля.

3️⃣ Функція вологого прибирання
Спеціальні присоски і фільтр для води дозволяють збирати воду з очищених поверхонь.

4️⃣ Функція видування
Все, що вам потрібно зробити, це підсунути трубу пилососа до отвору збоку чохла, і він готовий - таким чином ви зможете надути матрац або змести листя, що падає на під'їзд.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeegma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 50 літр/сек |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Функція видування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Насадка для м'яких меблів | Так |
| Миюча насадка для підлоги | Так |
| Турбощітка для підлоги | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 2 190 ₴






