-24%










Пила циркулярна електрична ручна Wuber WR-CS-2400 1800Вт 185мм циркулярна пила для домашнього використання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила циркулярна Wuber WR-CS-2400 1800 Вт, 185мм
Пила призначена для різання всіх порід деревини, деревних матеріалів, фанери, ДСП. Ідеально підходить для домашньої майстерні. Апарат має двигун потужністю 1800 Вт, необхідний при ремонті та будівництві.
Паралельна напрямна, завдяки якій можна легко і швидко встановити і розрізати матеріал по довжині без використання додаткових інструментів.
Можливість різання під кутом 90-45 градусів, налаштування глибини різу. Все робиться без використання додаткових інструментів.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
НАБІР МІСТИТЬ:
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
w640_h2048_screenshot_19.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=6725097300" style="margin-top:30px;margin-bottom:30px;width:400px;height:356px">
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bavaria |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 480 ₴





