-24%










Електрична циркулярна пила HurthAG 1400Вт 185мм ручна дискова пила для дерева дискова пила електрична для майстерні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна дискова пила CS-1820 HurthAG 1400 Вт, 185мм
Циркулярна пила CS-1820 HurthAG призначена для поздовжнього та косого різання деревини та матеріалів на її основі.
Дуже потужний і ефективний двигун потужністю 1400 Вт дозволяє досягати до 4000 обертів на хвилину , що значно підвищує ефективність пиляння і дозволяє різати на глибину до 44 мм.
Опція косого різання в діапазоні 0°-45° дозволяє виконувати багатовимірну роботу.
Регулювання кута і глибини різу без інструментів полегшує роботу (спеціальна шкала допомагає контролювати параметри).
Оснащений нековзкою рукояткою, великим зручним тригерним перемикачем із фіксатором для тривалої роботи.

Характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
Комплект:
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 480 ₴


