-15%










Бензинова газонокосарка САМОХІДНА CEDRUS KS53S ширина ножа 40 см, корзина 60 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова газонокосарка САМОХІДНА CEDRUS KS53S ширина ножа 40 см, корзина 60 л
Бензинова косарка Cedrus KS53S - це модель, оснащена приводом. Усі компоненти нашої нової серії косарок KS були ретельно відібрані та перевірені, щоб кожен користувач міг насолоджуватися їхньою надійністю та якістю. Косарка KS53S має корзину об'ємом 60 л з індикатором наповнення, центральне регулювання висоти зрізу , роз'єм для мийки шасі косарки. Його робоча ширина становить 46 см. На ручці встановлені два важеля, один використовується для регулювання обертів двигуна, інший - важіль дроселя. Ручка також оснащена місцем для чашки. Легкість маневрування забезпечується великими задніми колесами і хорошим балансом машини. Всі колеса на підшипниках.
- Об'єм двигуна: 142 см³
- Тип пального: неетильований бензин
- Об'єм паливного бака: 0,9 л
- Об'єм масла: 0,5 л
- Номінальна швидкість: 2900 об/хв
- Привід: повний, 3.6 км/год
- Висота скошування: 25–75 мм
- Ширина скошування: 400 мм
- Вага: 25 кг

Технічні дані:
- Бренд Cedrus
- Розміри (Д x Ш x В) 855 x 570 x 485 мм
- Регулювання висоти зрізу Центральне / 6 ступенів
- Висота зрізу 25-75 мм
- Робоча ширина 400 мм
- Об'єм двигуна 142 см³
- Рекомендована площа 2000 м²
- Максимальна потужність двигуна 4 к.с
- Виробник двигуна Cedrus
- Модель двигуна Y196V
- Розмір коліс (передні/задні) 8”/11
- Додаткові функції передня ручка, складна ручка, індикатор заповнення кошика, підстаканник
- Роз'єм для промивання ріжучого пристрою Так
- Підшипники коліс Так
- Сталевий корпус
- Ремінна передача
- Система приводу з приводом
- Тип палива Бензин
- Система повітряного охолодження
- Шліфувальна пробка Так
- Ємність паливного бака 0.9 літр
- Системи косіння Збирання в кошик, мульчування, бічний викид, задній викид
- Ємність кошика 55 л
- Кількість ножів 1 шт
- Вага 25 кг

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Y196V |
| Об'єм двигуна | 142 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 8 480 ₴






