




Лещата слюсарні поворотні Verke V88000 100 мм, чавун
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата слюсарні поворотні Verke V88000 100 мм, чавун
Професійні лещата VERKE. Розроблений для вимогливих слюсарних майстерень, загальних механічних і автомобільних послуг, точно виготовлений з найкращих матеріалів, надзвичайно універсальні завдяки можливості обертання. Корпус лещат із сірого чавуну, змінні губки 100 мм і ковадло із загартованої сталі. Лещата встановлені на поворотній платформі. Поверхня покрита чорним «молотковим» лаком.
- Максимальний отвір (мм): 100 мм
- Розмір губки: 100 мм
- Матеріал: чавун
- Тип кріплення: поворотний
- Ширина щелепи: 4''



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 100 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 100 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 440 ₴




