




Лещата слюсарні 150мм Redats, з наковельнею
Лещата слюсарні 150мм Redats, з наковельнею
- виробник: REDATS
- довжина ручки: 220 мм
- максимальна відстань щелеп: приблизно 125 мм
- ширина губки: 150 мм
- довжина: 370 мм
- ширина: 160 мм

Застосування
У вас є майстерня? Лещата будуть працювати в багатьох сферах застосування - це дозволить комфортно обробляти предмети вручну і механічно. Він також буде працювати як ковадло.
Комфортна робота
Довжина ручки лещат становить 220 мм. Тому ви можете бути впевнені, що він забезпечить вам комфорт використання - правильно підібрана довжина дозволить легко працювати навіть зі складними предметами.

Якість на роки
Лещата виготовлені з високоякісних матеріалів. Тож можете бути впевнені, що він прослужить вам довгі роки! Жорстка конструкція лещат забезпечить вашу безпеку під час роботи.
Легка установка щелепи
Ви можете швидко налаштувати ці лещата на конкретний елемент, який ремонтуєте.

Ідеальна точність
Ці лещата оснащені міцними губками. Кожне різання/свердління/шліфування є безпечним і точним. Міцні губки також допоможуть вам при склеюванні різних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 150 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 125 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 3 636 ₴



