




Пилосос промисловий будівельний Maltec ML3600W 80л, 3 турбіни
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос промисловий будівельний Maltec ML3600W 80л, 3 турбіни
Шукаєте ідеальний пристрій для своєї компанії, який впорається з найскладнішими завданнями? Ви перебуваєте в потрібному місці. Представлений пилосос має аж 3 мотори загальною потужністю 3000 Вт (3 х 1000 Вт), які розташовані в ергономічному, легко знімається кожусі. Без зусиль прибирає велике та дрібне сміття.
Найважливіші особливості:
- Широкі аксесуари (щільнева насадка, насадка-щітка, широка насадка)
- Можливе вологе та сухе прибирання
- Фільтрує мікроби та забруднення
- Легке спорожнення — спеціальна система нахилу

Параметри:
- Виробник: Малтек
- Модель: ML3600W
- Для гіпсу
- Потужність двигуна: 3000 Вт (3 х 1000 Вт)
- Місткість бака: 80 л
- Всмоктувальна потужність: 22 кПа
- Рідина/рідне очищення
- Регулювання потужності всмоктування
- Діаметр контейнера: 41,5 см
- Довжина шланга: 5,4 м
- Довжина труби: 1,20 м
- Довжина шнура: 4 м
- Сталевий бак INOX
- Додаткові насадки
- Додатковий зливний шланг
- Джерело живлення: мережа
- Напруга живлення: 230 В
- Вага: 26,5 кг
Основні моменти:
- Три зручні вимикачі живлення
- Стабільна конструкція з похилою ручкою
- Шланг для зливання води
- Довгий гнучкий шланг
- Посилені колеса
- Насадки для сухого та вологого прибирання
- Тримачі аксесуарів
- Довга складана трубка
- Великий бак зі зручною системою спорожнення

Комплект містить:
- Пилосос ML3600W
- Шланг з алюмінієвою трубою загальною довжиною понад 6,5 метра
- Щілинний наконечник
- Круглий кінчик із пензликом
- Широкий наконечник для сухих підлог
- Широка насадка для мокрих підлог
- Мательний фільтр із захисним кошиком
- Основа з колесами та механізмом спорожнення
- посібник польською мовою
- Дренажна труба для зливання води 72 см
- шнур 4 м
- Оригінальний, армований картон
- посібник польською мовою

Це чудове рішення для:
- будівельні та ремонтні компанії
- майстерні
- виробничі цеху
- складські приміщення
- гаражі
- столярна майстерня
- підсобні приміщення
- офіси

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість турбін | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 80 л |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Зливний шланг | Так |
| Турбощітка для підлоги | Так |
- Ціна: 10 495 728,26 ₴






