




Професійний будівельний пилосос Wirbel POWER WD 80.2 I TPT
Професійний будівельний пилосос Wirbel POWER WD 80.2 I TPT
Професійний пилосос Wirbel POWER WD 80.2 I TPT вважається найбільшою моделлю в виробленій лінійці, при цьому вона укладена в надійний корпус зі сталі-нержавійки і передбачає легке спустошення бака для сміття, що володіє похилою конструкцією. Конструкція з 2 вбудованими турбінами нового покоління реалізує досить потужності всмоктування (225 мбар і 142 л/c) для збору як сухого, так і рідкого бруду, і дозволяє гнучко управляти індивідуальною роботою кожного з моторів.
Система фільтрації під назвою Ultra FilteRing System покликана служити спеціально для того, щоб поліпшити всмоктуючі характеристики і надати максимальний рівень захисту для збереження працездатності двигуна. Стандартна комплектація даної моделі передбачає наявність картриджного фільтра з площею фільтрації 1,2 м² і тканинного фільтра з площею очищення 0,4 м².
Інтеграція в конструкцію цього половодососа практичного сміттєзбірника з фактичним обсягом 80 л і корисною ємністю 56 л позбавляє від необхідності регулярно переривати процес прибирання для вивантаження накопиченого сміття. Інші характерні особливості конструкції повідомляють про габарити пристрою 65х52х95,5 см, вагу 23,8 кг, довжину мережевого кабелю 10 м і рівні виробленого пилососом шуму 62 дБ.

Технічні характеристики:
- Витрата повітря: 142 л/с
- Довжина кабеля: 10 м
- Електроживлення: 230 В - 50 Гц
- Кількість моторів: 2
- Матеріал бака: Метал
- Об'єм бака: 80 л
- Площа фільтрації: 0.4 и 1.2 м²
- Потужність: 2500 Вт
- Рівень шуму: 62 дБ
- Розрідження: 225 мбар
- Система збору бруду: Бак
- Тип прибирання: Сухе і збір рідини
- Розмір без упаковки: 65 x 52 x 95.5 см
- Вага: 23.8 кг
Комплектація:
- Всмоктувальний шланг у зборі 2,5 м
- Подовжувальна S-подібна трубка
- Насадка з ворсом для пилу 400 мм
- Насадка для збору рідини 400 мм
- Кругла насадка з ворсом
- Щілинна насадка
- Тканинні фільтри
- PTFE-фільтр класу М
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wirbel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 2 |
| Максимальна витрата повітря | 142 літр/сек |
| Об'єм пилозбірника | 80 л |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Площа фільтра | 1.2 кв.м |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Аксесуари | |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Насадка для м'яких меблів | Так |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Зливний шланг | Так |
| Турбощітка для підлоги | Так |
- Ціна: 10 380 199,70 ₴

