




Дуйка нагрівач керамічний Anslut JU015181 2000Вт тепловентилятор для дому тепловентилятор підлоговий керамічний
Тепловентилятор Anslut JU015181, 2000Вт
✓ Захист від перегріву
✓ Вбудований термостат
✓ Тиха робота
✓ Ефективний PTC нагрівач
✓ Можна використовувати в приміщеннях без вентиляції
✓ Сухе тепло без запаху
✓ Регулювання потужності опалення
✓ Чудова якість виготовлення та безвідмовна робота

- Виробник: anslut®
- Тип: переносний
- Тип: електричний
- Живлення: 230 В
- Потужність обігріву: 2 кВт
- Теплозахист так
- Опалювана площа: 20 кв
- Функція вентилятора так
- Плавне мінімальне/максимальне керування термостатом
- Регулювання температури: 3 рівня
- Регулювання потужності 25 / 1000 / 2000 Вт
- Кришка нагрівальної частини так
- Тип корпусу: метал з порошковим покриттям
- Вага: 1,7 кг
- Висота: 22 см
- Ширина: 19 см
- Глибина: 16 см
Електрообігрівач Anslut® - гарантія високої якості. Дана модель характеризується чудовими параметрами обігріву та відмінною якістю виготовлення та безвідмовною роботою, що підвищує ефективність та ефективність обігріву приміщення.
Відсутність викидів вихлопних газів робить цей обігрівач ідеальним рішенням для закритих приміщень, які важко провітрювати, наприклад, гаражів, холів, складів, теплиць тощо. Обігрівач живиться від звичайної електричної мережі 230В. Завдяки вентилятору повітря проштовхується навколо камери нагріву, що забезпечує максимальний вихід теплого повітря!
Невелика вага і компактні розміри полегшують транспортування пристрою.

Термостат
За допомогою ручки терморегулятора ми можемо встановити постійну температуру, до якої обігрівач буде нагрівати приміщення. Коли його буде досягнуто, нагрівач вимкнеться для економії енергії.
Саморегулююча технологія PTC
Електричний обігрівач оснащений керамічним нагрівачем PTC, який автоматично регулює споживання електроенергії в залежності від температури навколишнього середовища. Таким чином він запобігає надмірному споживанню енергії.
Тиха робота
Завдяки використанню PTC нагрівача та низькошвидкісного вентилятора пристрій працює надзвичайно тихо.
Точне регулювання кута потоку повітря
Прилад має регульований кут повітряного потоку, який зручно змінювати за допомогою вбудованої ручки.
Захист від перегріву
Для безпечного використання вентилятор оснащений захистом від перегріву. Виріб поставляється з кабелем і вилкою.
Три рівня потужності і термостат
Завдяки трьом рівням потужності (25, 1000, 2000 Вт) і регульованому термостату ви можете регулювати температуру відповідно до своїх потреб.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Датчик перекидання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 980 ₴


