




Фрезер Black 35100 1150Вт, Цанги: 6/8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер Black 35100 1150Вт, Цанги: 6/8
Ручні фрезери є досить гнучкими інструментами, якими можуть користуватися як професіонали, так і теслі-любителі. Фрезерні верстати відмінно підходять для точної фінішної обробки дерев'яних поверхонь, або для виготовлення пазів і пазів.
- Ізольований двигун
- Міцна та ергономічна конструкція
- Точне управління
- Захист від перевантаження

Характеристики:
- Живлення: 230В / 50Гц
- Потужність: 1150 Вт
- Обороти: 13 000 - 33 000 обертів/хв
- Глибина фрезерування: 0 - 35 мм
- Глибина різання: 0 - 40 мм
- Цанги: 6/8
- Фрези 10мм встановлені без втулки
- Вага: 2,5 кг
- РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ ФРЕЗЕРУВАННЯ
- ЗАМОК РУЧКИ
- 6-СТУПІНЕВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ
- БЕЗКОШТОВНИЙ СТАРТ
- АЛЮМІНІЄВИЙ КОРПУС

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 380 ₴




