



Бетономішалка редукторна Odwerk BM 140 550Вт, 140 літрів
Бетономішалка редукторна Odwerk BM 140 550Вт, 140 літрів
Бетонозмішувач Odwerk BM140 — це одна з моделей із покращеними характеристиками для більшої маневровості в роботі. Завдяки особливостям її конструкції у формі тачки, Ви зможете підвезти бетонозмішувач до місця вивантаження. Крім того, принцип роботи цієї редукторної бетонозмішувачі вирізняється тим, що електромотор безпосередньо приводить у дію барабан інструмента. Водночас зберігається великий відсоток ККД, Ваші зусилля й час. З цим чудовим апаратом Ви зможете зробити невелику кількість якісного розчину за рекордно малий проміжок часу. Від опадів і різного сміття двигун захищений кожухом — він може бути сталевим або пластмасовим, це залежить від виробника. Загалом це чудова побутова машинка для невеликих навантажень.
- Зручне транспортування заважали завдяки колісній конструкції;
- Посилена конструкція барабана з антивібраційною рамою;
- Двигун апарата захищений кожухом;
- Прямий привод із редуктором.

- Батьківщина бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Споживана потужність: 550 Вт
- Число обертів на холостому ходу: 23 об/хв.
- Місткість бака: 142 л.
- Тип: бетонозмішувача (візок) прямого привода
- Напруга мережі живлення: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Вага: 40 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 112 л |
| Частота обертів барабана | 23 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.192128 л |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм резервуара | 120 л |
- Ціна: 7 800 ₴

