




Бетонозмішувач редукторний Елпром ЕБМ-140 550Вт, 140 літрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач редукторний Елпром ЕБМ-140 550Вт, 140 літрів
Принцип роботи цієї редукторної бетонозмішувачі вирізняється тим, що електромотор безпосередньо приводить у дію барабан інструмента. Водночас зберігається великий відсоток ККД, Ваші зусилля й час. З цим чудовим апаратом Ви зможете зробити невелику кількість якісного розчину за рекордно малий проміжок часу.
- Проста в розбірці для транспортування;
- Колеса для зручності переміщення;
- Дві зручні ручки з гумовим покриттям;
- Вологозахищені кнопки вмикання та вимкнення;
- Легке перекидання барабана

Характеристики:
- Напруга мережі, В: 220
- Об'єм барабана, л: 140
- Споживана потужність, Вт: 550
- Частота струму, Гц: 50
- Число обертів барабана, об/хв: 24
- Вага: 40 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Элпром |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.192128 л |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм резервуара | 120 л |
- Ціна: 8 900 ₴

