




Редукторний бетонозмішувач Stucco Mod-TXC-2942 140 літрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Редукторний бетонозмішувач Stucco Mod-TXC-2942 140 літрів
Бетонозмішувач Stucco Mod-TXC-2942 розроблений тільки для побутових цілей і використання в процесі будівельних робіт у будинку та присадибному господарстві. Призначений для приготування бетонних сумішей, будівельних розчинів і перемішування будівельних матеріалів.
- Проста в розбірці для транспортування;
- Колеса для зручності переміщення;
- Дві зручні ручки з гумовим покриттям;
- Вологозахищені кнопки вмикання та вимкнення;
- Легке перекидання барабана

Характеристики:
- Напруга мережі, В: 220
- Об'єм барабана, л: 140
- Споживана потужність, Вт: 350
- Частота струму, Гц: 50
- Число обертів барабана, об/хв: 25
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 80 л |
| Частота обертів барабана | 25 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 375 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.192128 л |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 230 |
| Об'єм резервуара | 120 л |
- Ціна: 8 900 ₴


