-26%










Шліфувальна машина для стін та стель Ondragon 1300Вт мережева шліфувальна машина для шліфовки мережева шліфмашина для штукатурки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальна машина для стін Ondragon 1300Вт, без подовжувача
Високоякісна безпильна шліфувальна машина Пристрій призначений для шліфування штукатурки та гіпсової штукатурки. Коротка ручка і додаткова рукоятка забезпечують точне шліфування. Привід від двигуна передається через коробку передач , без зайвих приводних кабелів. Це проста, міцна і компактна конструкція.
- Регулювання швидкості на ручці
- Всмоктувальний шланг для відведення пилу
- Наждачний папір кріпиться за допомогою липучки - дуже легко замінити
- Невелика вага - робота без зусиль
- Вбудоване світлодіодне освітлення навколо циферблата
- Легко складається - пристрій займає мало місця
- Ергономічна ручка з протиковзким покриттям
- Міцний, перевірений дизайн
- Ідеально підходить для шліфування стін і стелі

Характеристики:
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Потужність двигуна: 2000 Вт
- Освітлення робочої поверхні: ТАК (2xLED 360°)
- Швидкість обертання: 1200-2300/хв
- Діаметр наждачного паперу: 190 мм (застібка на липучці)
- Діаметр пластини: 180 мм
- Діаметр шланга: 32 мм
- Вага нетто: 2,3 кг
- Рівень шуму: 85 дБ
- Довжина шнура живлення: 4м
LED ПІДСВІТЛЕННЯ
Модель od087 має світлодіодне підсвічування, що забезпечує точне шліфування.
✔️ РЕГУЛЮВАННЯ СИЛИ ТЯГИ
Система видалення пилу має контроль сили всмоктування, регулювання здійснюється за допомогою ручки, розташованої у верхній частині корпусу диска.
✔️ РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ
Прилад має зручний і практичний регулятор швидкості на ручці. Просте рішення, а головне надзвичайно зручне, ручка завжди під рукою.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 980 ₴






