-26%










Електрична шліфувальна машина для стелі Eurotec 1300 Вт шліфувальна машина для стін електрична
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальна машина для стін та стелі Eurotec KDS1300 1300 Вт
Представляємо вашій увазі високоякісну шліфувальну машину з максимальною потужністю 1300 Вт , завдяки якій обробка поверхні буде точною та ефективною. Завдяки різним швидкостям, які коливаються від 1400 до 2700 обертів на хвилину , користувач може налаштувати швидкість шліфування відповідно до вимог конкретного проекту.
Діаметр шліфувального диска становить 175 мм, а діаметр наждачного паперу - >180 мм, що дозволяє досягти ідеального балансу між швидкістю та точністю. Довжина шнура живлення становить 3,5 м, а довжина шланга для відведення пилу - 2 м, що дозволяє вільно пересуватися і комфортно користуватися пристроєм.

Характеристики:
- Потужність макс.: 1300 Вт
- Швидкість холостого ходу: 1400-2300 об/хв
- Діаметр шліфувального диска: 175 мм
- Діаметр наждачного паперу: 180 мм
- Довжина шнура живлення>: 3,5 м
- Довжина шланга для видалення пилу: 2 м
- LED підсвічування
- ong>Можливість шліфування безпосередньо біля стіни завдяки знімній кришкі диска:16px"><span style="font-size:16px">
ВМІСТ НАБОРУ:
- шліфмашина
- шланг для видалення пилу 2м
- мішок для пилу
- 6x наждачний папір
- запасні вугільні щітки
- ключ для кріплення щита
- посібник користувача
- упаковка виробника
Не відкладайте покупку — оберіть шліфувальну машину для стін і стелі, яка зробить вашу роботу швидкою, акуратною та професійною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 980 ₴




