-26%










Точильний верстат EUROTEC KBG1800 600Вт, 200мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат EUROTEC KBG1800 600Вт, 200мм
Завдяки двигуну потужністю 600 Вт велика настільна шліфувальна машина буде добре працювати навіть під час важкої роботи. Пристрій підходить для заточування свердел, різців, ножів та інших різного роду ріжучих інструментів або металевих деталей.
- відомий виробник EUROTEC
- Висока якість виконання
- ефективний двигун 600 Вт
- стійкі ніжки, що забезпечують роботу без вібрації
- регульовані насадки для точного шліфування
- два точильних камені розміром 200х20х16мм - крупнозернистий та дрібнозернистий диск
- регульовані кришки з прозорого пластику, що захищають користувача від осколків та іскор

Характеристики:
- Виробник: EUROTEC GERMANY
- Модель: KBG1800
- Напруга живлення: 220-240В / 50-60Гц
- Максимальна потужність двигун: 600 Вт
- Діаметр диска: 200 мм
- Товщина диска: 20 мм
- Отвір для кріплення диска: 16 мм
- Обкладинки: так
- Швидкість холостого ходу: 2950 об/хв
- Повільне завантаження
Комплект:
- Настільна шліфувальна машина KBG1800 EUROTEC
- 2x Щит (у комплекті)
- 2x Пластикова кришка
- 2x шліфувальна підставка
- Посібник користувача
- Оригінальна упаковка виробника

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 1 580 ₴



