-26%




Точило електричне Verto 51G427 200мм, 600 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило електричне Verto 51G427 200мм, 600 Вт
Основне призначення точильного верстата — загострювання різального інструменту.
Точильні верстати застосовують для заточування свердел, ланцюгів для пив, ножів і ножиць, різного ручного інструменту, як-от сокири та стамески.
Верстат точильний Verto 51G427 обладнаний двома абразивними дисками різною зернистістю діаметром 200 мм.
Диск із великими зернами призначений для грубого заточення. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска. Товщина абразивного диска становить 20 мм. t-size:16px">an>
- компактний і міцний верстат</li>
- e="font-size:16px">високоякісний металевий корпус
- гумові опори, що поглинають вібрацію
- спеціальні захисні кожухи та екрани
- два абразивні круги з розміром зерна 36 і 60
- комплект перехідників для обладнання дисками з посадковим діаметром 32 мм

Характеристики:
- Тип двигуна електричний однофазний
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Частота обертів: 2950 об/хв
- Діаметр диска: 200 мм
- Товщина диска: 20 мм
- Посадковий діаметр: 16 (32) мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 1 580 ₴

