




Лазерний нівелір для будівництва 40 м Red Technic RTPLK0037 рівень для будівельних конструкцій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний рівень RED TECHNIC RTPLK0037 5 ліній
- Поперечний лазер генерує один горизонтальний промінь і чотири вертикальні промені, що перетинаються під кутом 90°.
- Постійний режим роботи з детектором лазерного променя, що збільшує радіус дії лазера
- Ручний режим роботи, що дозволяє визначити похилі лінії
- Водо- та пилозахист - клас герметичності IP-54
- Самовирівнюється завдяки автоматичній амортизації компенсатора
- Нахил приладу за межі робочого діапазону (3°) сигналізується миготливими червоними лазерними лініями та звуковим сигналом
- Оснащений універсальною різьбою 3/8".
- Легке кріплення на штативі
Характеристики:
- Кількість лазерних діодів: 5
- Точність лазера: ± 1 мм / 7 м
- Клас захисту: IP 54
- Клас лазера: II
- Автоматична компенсація: ± 3°
- Діаметр підключення штатива: 3 / 8”
- Живлення: літій-іонний акумулятор (3,7 В / 3 Ач) або 3 батареї АА 1,5 В
- Колір лазера: червоний
- Робоча відстань: 40м
- Регулювання сили лазера: Є (автоматична 3-ступенева) і (ручна - багатоступенева)
- Довжина хвилі видимого лазера: 660 нм (150 мВт)
- Вертикальний кут випромінювання лазера: 360°
- Горизонтальний кут лазерного випромінювання: 120°
- Термін служби батареї: приблизно 8 годин
- Робоча температура: -10°C - +50°C
- Температура зберігання: -20°C - +60°C
- Вага з кейсом: 1,5 кг
Комплект:
- Лазерний рівень RED TECHNIC
- 1x літій-іонний акумулятор 3,7 В (3 Ач)
- Пластиковий кейс із поролоновим захистом, ручкою та затискачами
- Захисні окуляри, які покращують видимість лазерної лінії
- Зарядний пристрій
- Ремінь для підвіски
- Оригінальна упаковка
- Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.6 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 532 нм |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.1 мм/м |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Додаткові функції | |
| Обертальний лімб | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 500 ₴






