




Свердлильний верстат для точного свердління Wuber WR-1300 1500 Вт 3-16 мм свердлильний верстат для гаража
Верстат свердлильний настільний Wuber WR-1300 1500 Вт, 3-16 мм
Настільна дриль, верстат виготовлений з матеріалів найвищої якості , щоб кожен міг насолодитися її високою стійкістю до всіх шкідливих факторів. Чавунна основа дозволяє без проблем обробляти матеріал, а сконструйоване таким чином настільне свердло прослужить довгі роки. Регулювання стільниці в діапазоні від -45° до 45° значно збільшує можливості роботи з настільним дрилем.
5-ти ступінчасте регулювання - в діапазоні 580-2650 об / хв , завдяки чому ви можете адаптувати пристрій під роботу, яку ви зараз виконуєте
Регульована висота кута нахилу столу - параметри налаштування необхідні для точної обробки матеріалів, тому було обережно регулювати кут нахилу столу в діапазоні від -45° до 45°
Потужність 1500 Вт! - цей ефективний двигун зробить роботу набагато легшою та практичнішою
Хід шпинделя 50 мм - ви повністю контролюєте глибину просвердлених отворів і оброблюваних матеріалів
Пилозахисний чохол - захистить користувача та значно зменшить поширення стружки та пилу

- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
- Висота: 58 см
- Передача I: 580 об/хв
- II передача: 850 об/хв
- III передача: 1220 об/хв
- IV передача: 1650 об/хв
- Шестерня V: 2650 об/хв

- Настільний дриль WUBER потужністю 1300 Вт
- заступник
- Кришка шпинделя
- Чак
- Робочий стіл
- Монтажні ключі
- Інструкція користувача
- Оригінальна упаковка виробника > iv>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
- Ціна: 3 280 ₴





