

Верстат свердлильний столярний Airpress 16-580 16 мм свердлильний верстат для дерева
Свердлильний верстат, настільний Airpress 16-580 16 мм
Свердлильний верстат Airpress 16-580 - це високоякісний інструмент призначений для точного свердління отворів в різних матеріалах. Механізм розроблений за новітніми технологіями, задовольняє всім вимогам професіоналів (технічним і естетичним). Свердлильний верстат Airpress 16-580 обладнаний, зокрема: регульованою глибиною свердління, лазерним покажчиком, і пластиковою кришкою свердла.
- Робочий стіл і підстава з литої сталі.
- Захисний автоматичний вимикач всередині редуктора.
- Зубчаста система регулювання висоти столу.
- Передній вимикача верстата.
- Регулювання глибини свердління.
- Похилий стіл +/- 45 °.
- Пластикова кришка свердла.
- Ремінний шків з литого алюмінію.
- Можливість регулювання ременів.

- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
Свердлильний верстат Airpress 16-580 ідеально функціонує в швидкісних режимах 620 - 2650 об/хв, швидко пристосовується до поставлених завдань. Модель оснащена, системою кріплення представлена патроном, до якого підходять насадки діаметром 1,5-16 мм. Зручність при роботі забезпечує лазерний покажчик, іздающія точний світловий потік. Як активної частини виступає литий сталевий робочий стіл і підстава розміром 160 x 160 мм, що відрізняється неймовірною зносостійкістю. Механізм витримує серйозні навантаження, продуктивно працює від електричного двигуна потужністю 1500 Вт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airpress |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
- Ціна: 3 280 ₴

