



Тепловентилятор, обігрівач Grunhelm РТС-2000 2кВт +ПРОМОКОД
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачекайте, Ви ще не скористалися можливістю отримати неймовірні знижки? Введіть промокод "shock" під час оформлення замовлення і отримайте додаткову знижку 5%! Це ваш шанс на справжній шок цін! Не пропустіть можливість зекономити, введіть промокод "shock" вже зараз та отримайте задоволення від неймовірних економій.
Тепловентилятор, обігрівач Grunhelm РТС-2000 2кВт
Електричний обігрівач Grunhelm РТС-2000 являє собою відмінне рішення для забезпечення вашого комфорту в холодні дні. З його потужністю 2 кВт та продуктивністю до 153 кубічних метрів на годину, ви швидко зможете створити тепло і затишок у своєму будинку. Зручне управління та можливість регулювання потужності дозволяють легко налаштувати бажану температуру. Завдяки вбудованим системам захисту, ви можете використовувати його без будь-яких побоювань про можливі ризики.
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Два режими нагріву 1000Вт/2000Вт
- Компактний розмір та мала вага
- Захист від перегріву
- Рівень захисту IP21

Характеристики:
- Тип: Електричний
- Виробник: Grunhelm
- Джерело живлення: Мережа
- Напруга мережі: 220 В
- Потужність: 2 кВт
- Продуктивність: 153 м3/г
- Спосіб нагрівання: Прямий
- Теплова потужність: 2 кВт
- Термостат: Так
- Габарити: 185 х 175 х 200 мм
- Вага: 1.9 кг
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 21 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Датчик перекидання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 1.9 кг |
- Ціна: 1 351 ₴

