-12%










Рокла гідравлічна, ручна Xilin DB-III 2500 Р 2500 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рокла гідравлічна, ручна Xilin DB-III 2500 Р 2500 кг
Міцний та надійний гідравлічний візок. Оптимально підходить для експлуатації в логістичних центрах, супермаркетах, складах і на виробництвах.
- високонадійний насос з тривалим терміном експлуатації й посиленим поршнем
- конструкція з високоміцної сталі
- оброблення струменем сталевого дробу для захисту від корозії
- тришарове зафарбовування в сушильній камері
- посилена конструкція рами — високоякісне автоматичне зварювання конструкції
- подвійні поліуретанові колеса

Характеристики:
- Вид: Ручні
- Вантажність: 2500 кг
- Максимальна висота вил: 190 мм
- Мінімальна висота вил: 75 мм
- Довжина вил: 1150 мм
- Ширина вил: 550 мм
- Вага візка: 70
- Розмір роликів вил: 70х60 мм
- Розмір кермових коліс: 180х50 мм
- Колеса: Нейлонові
- Максимальне навантаження, кг: 2500
- Кількість поворотних коліс: 2
- Покриття: Порошкова фарба/Цинк
- Розміри: 135 х 55 х 35 см
- Колір: Жовтий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 12 місяців

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Максимальна висота підйому вантажу | 190 мм |
| Мінімальна висота підйому | 75 мм |
| Власна вага | 75 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
- Ціна: 14 389 ₴


