-16%










Гідравлічний візок, Рокла Niuli CBY ЈС-20 2т, колеса поліуретан
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний візок, Рокла Niuli CBY ЈС-20 2т, колеса поліуретан
Візок гідравлічний рокла Niuli CBY ЈС-20 на 2 тонни з надійними поліуретановими колесами використовується на складі, виробництві, фермі, виробництві. Рокля спроектована для робіт з переміщенням вантажів на піддонах, палетах вантажністю до 2000 кг при інтенсивному використанні. Рохля Niuli відрізняється легкою, але досить міцною сталевою конструкцією, стійкою до механічних пошкоджень покриттям. Виготовлення гідравлічних візків – рохл здійснюється за німецькими технологіями з використанням надійного покриття порошковою фарбою. Купити роклу Niuli CBY ЈС-20 на 2 тонни – найкращий вибір в Україні.
- Надійна герметична гідравлічна система
- Тришарове порошкове покриття
- Простота в обслуговуванні
- Колеса з високоякісним поліуретановим покриттям
- Легка в управлінні.

Характеристики:
- Вантажопідйомність 2000 кг
- Довжина вил 1150 мм.
- Мінімальна висота вил 70 мм
- Висота підйому вил 200 мм.
- Габаритна ширина вил 540 мм.
- Загальна вага 55 кг
- Розмір вил 150х55 мм
- Розмір підвилочних роликів 70х60 мм
- Розмір кермових коліс 160х50 мм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niuli Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Мінімальна висота підйому | 70 мм |
| Власна вага | 55 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 540 мм |
- Ціна: 10 199 ₴

