




Тепловентилятор настінний, обігрівач Zilan ZLH-5626 2000 Вт, тиха теплова завіса для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачекайте, Ви ще не скористалися можливістю отримати неймовірні знижки? Введіть промокод "shock" під час оформлення замовлення і отримайте додаткову знижку 5%! Це ваш шанс на справжній шок цін! Не пропустіть можливість зекономити, введіть промокод "shock" вже зараз та отримайте задоволення від неймовірних економій.
Тепловентилятор настінний, обігрівач Zilan ZLH-5626 2000 Вт
Завдяки універсальному дизайну штора впишеться в будь-який інтер'єр. Панель управління з чітким світлодіодним дисплеєм дозволяє легко зчитувати і контролювати температуру повітря в приміщенні і режим роботи пристрою. Повнофункціональний ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ дозволяє використовувати всі функції, не підходячи до пристрою.
- Індикатор температури
- Тижневий таймер
- Нагрівання на половинній потужності ( 1000 Вт )
- Нагрівання на повну потужність ( 2000Вт )
- Таймер - 12 год
- Налаштування температури
- Режим відкритого вікна

Характеристики:
- НАГРІВНИЙ ЕЛЕМЕНТ: КЕРАМІЧНИЙ PTC
- РЕГУЛЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ: 2 РІВНІ ПОТУЖНОСТІ 1000 Вт/2000 Вт
- УПРАВЛІННЯ: LED ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
- У КОМПЛЕКТІ: ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ
- ТАЙМЕР: 1-12 ГОДИН / ТИЖДЕНЬ
- ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ: ВИЗНАЧЕННЯ ВІДКРИТОГО ВІКНА
- КЛАС БЕЗПЕКИ: IP22
- МАТЕРІАЛ: ABS + КЕРАМІКА (нагрівальні елементи)
- ВАГА: 2,4 КГ
- ШНУР ЖИВЛЕННЯ: 160 СМ
- ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ: 220-240В 50/60Гц

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zilan |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Таймер | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 499 ₴





