




Обігрівач настінний (тепловентилятор) EBERG Q4 2.0 кВт, LED дисплей, теплова завіса для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачекайте, Ви ще не скористалися можливістю отримати неймовірні знижки? Введіть промокод "shock" під час оформлення замовлення і отримайте додаткову знижку 5%! Це ваш шанс на справжній шок цін! Не пропустіть можливість зекономити, введіть промокод "shock" вже зараз та отримайте задоволення від неймовірних економій.
Обігрівач настінний (тепловентилятор) EBERG Q4 2.0 кВт, LED дисплей
EBERG Q4 - електричний обігрівач, який добре працюватиме в будь-яких приміщеннях, які потребують тимчасового опалення, а також у місцях, де вхідні двері регулярно відкриваються. Робота штор дозволяє створити своєрідний бар'єр, який ефективно зупиняє холодне повітря від проникнення в приміщення або навпаки.
- Сучасний дизайн
- Елегантна панель із чорного скла
- LED дисплей
- Дистанційне керування
- Висока потужність нагріву 2000Вт
- 3 режими роботи
- Коливання повітряного потоку
- Розумна, енергозберігаюча робота
- Інтуїтивно зрозуміле керування
- Розклад на тиждень
- Простий і швидкий монтаж
- Довговічність
- Рівень захисту IP23
- Якість ПРЕМІУМ
Характеристики:
- Модель: Q4
- Потужність пристрою: 1000 Вт/ 2000 Вт
- Управління: Пульт
- Таймер: 1 - 24 год
- Тижневий таймер: так
- Коливання повітря: функція SWING
- Енергозбереження: система регулює потужність обігрівача на основі показників температури
- Термостат: цифровий
- Показання температури: чіткий світлодіодний дисплей
- Захист від перегріву: є
- Функція холодної завіси: так
- Захист від дітей: Так
- Захист від бризок: IP23
- Запобіжний вимикач: Так
- Розміри пристрою: 12,3/54/18,7 см
- Вага: 2,95 кг
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Напруга: 220-240В/50Гц
- Чорний колір
- Виробник: EBERG
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Таймер | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 799 ₴




