



Обігрівач керамічний, тепловентилятор Grunhelm РТС-2000R 2000 Вт +ПРОМОКОД
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачекайте, Ви ще не скористалися можливістю отримати неймовірні знижки? Введіть промокод "shock" під час оформлення замовлення і отримайте додаткову знижку 5%! Це ваш шанс на справжній шок цін! Не пропустіть можливість зекономити, введіть промокод "shock" вже зараз та отримайте задоволення від неймовірних економій.
Обігрівач керамічний, тепловентилятор Grunhelm РТС-2000R 2000 Вт
Теплова гармата керамічна 2000 Вт Grunhelm РТС-2000R являє собою субкомпактний тепловий вентилятор, призначений для побутового та напівпрофесійного використання. Корпус приладу та інші конструкційні частини виготовлені зі сталі і покриті порошковою емаллю, що надійно захищає метал від дії корозії і виконує електроізоляційні функції.
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Режим вентиляції
- Три режими роботи 25/1000/2000 Вт
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Рівень захисту IP21

Характеристики:
- Виробник: Grunhelm
- Спосіб нагрівання: Прямий
- Джерело живлення: Мережа
- Напруга мережі: 220 В – 50 Гц
- Кількість фаз: 1
- Потужність: 2000 Вт
- Теплова потужність: 2 кВт
- Продуктивність: 218 м3/г
- Термостат: Так
- Вага: 2.1 кг
- Габарити: 220 х 160 х 260 см
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
Застосування керамічних нагрівальних елементів дозволяє отримати необхідний рівень нагріву поверхонь або приміщення при менших енерговитратах.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
- Ціна: 1 619 ₴

