

Потужний культиватор бензиновий AMBER-LINE MBB900F 850 мм 250 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор AMBER-LINE MBB900F 850 мм 250 мм
Культиватор AMBER-LINE MBB900F - це потужний та надійний інструмент, який стане незамінним помічником у вашому городі. З потужним двигуном він легко впорається з будь-яким типом ґрунту,
- Потужний та надійний
- Легко впорається з будь-яким типом ґрунту
- Широкий захват культивації
- Регульована глибина культивації
- Зручний у використанні
- Безпечний
Характеристики:
- Тип двигуна: бензиновий
- Потужність двигуна: 5.5 кВт / 7.5AG
- Об'єм паливного бака: 3 л
- Коробка передач: 2 вперед / 1 назад
- Колесо: 8"
- Робоча ширина: 850 мм
- Робоча глибина: 250 мм
- Кількість фрез: 32
- Запуск: ручний
- Тип трансмісії: Механічна
- Вага: 138 кг

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 85 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 138 кг |
- Ціна: 12 604 142,41 ₴

