




Домкрат для авто гідравлічний FORCECRAFT T82007 2000 Кг (жаба) домкрат підкатний
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Домкрат для авто гідравлічний FORCECRAFT T82007 2000 Кг (жаба) домкрат підкатний»
Домкрат гідравлічний 2000 кг FORCECRAFT T82007 автомобільний гідравлічний домкрат 135-300мм
Ефективний домкрат, який добре працюватиме в будь-якому гаражі
Ліфт є майже обов'язковим для кожного, хто працює в гаражі. Використовуючи підйомник, ви зможете легко виконувати такі завдання, як:
- Заміна шин
- Заміна компонентів шасі та підвіски
- Перевірка стану автомобіля
- І багато іншого
- Універсальний і практичний
Підйомник є низькопрофільним і діапазон підйому 135 - 320 мм, тому він зможе ефективно піднімати легкові та інші транспортні засоби, не перевищуючи максимальну вантажопідйомність
Жорстка і стійка конструкція пристрою дозволяла піднімати елементи максимальною вагою 2 тонни

- Конструкція/тип: Жаба
- Мінімальна висота: 135 мм
- Максимальна висота: 320 мм
- Вантажкість: 2000 кг
- Вага: 6 кг
- Упаковка: коробка
КОМПАКТНИЙ І МОБІЛЬНИЙ ПІДІЙОМНИК
Ліфт оснащений двома поворотними коліщатками і двома жорсткими колесами, завдяки яким ви зможете легко маневрувати пристроєм, щоб адаптувати його до ваших поточних потреб і точно розташувати під шасі
Невеликий розмір робить використання пристрою зручним і легким
НИЗЬКИЙ ПРОФІЛЬ = ПІДНІМ МАЙЖЕ БУДЬ-ЯКОГО АВТОМОБІЛЯ
Підйомник зроблений таким чином, що з легкістю може піднімати як низькопрофільні, так і високопрофільні автомобілі. Томудіапазон підйому становить від 135 мм до 320 мм
Це дає змогу безпроблемно піднімати навіть спортивні автомобілі із заниженою підвіскою. Підйомник забезпечує ефективну та комфортну роботу
БЕЗПЕЧНЕ ПІДНІМАННЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ
Це можливо завдяки доданій гумовій накладці, яка гарантує, що шасі автомобіля не пошкодиться навіть під час швидкого підйому та опускання домкрата

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Висота підйому | 320 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Домкрат для авто гідравлічний FORCECRAFT T82007 2000 Кг (жаба) домкрат підкатний |
- Ціна: 1 745,78 ₴





