




Електрокоса Vitals Master EZT 144vs тример електричний 1400 Вт, Гарантія 36 м
Електрокоса Vitals Master EZT 144vs тример електричний 1400 Вт
Електрокоса Vitals Master EZT 144vs призначена для скошування рослинності. Найпотрібніша вона там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку: на невеликих майданчиках, місцевості з нерівним рельєфом, схилах, у важкодоступних місцях. Зручна для обкошування дерев, чагарників, парканів, стінок, стовпів.
- нове покоління добре зарекомендувавших себе моделей;
- висока якість пластика і комплектуючих;
- розрахована для вимогливих користувачів і на тривалу експлуатацію;
- висока потужність електродвигуна;
- обмотки ротора і статора двигуна зі 100% міді;
- прямий вал;
- плавний пуск;
- зручна симетрична рукоятка;
- напівавтоматична шпуля зі спрощеною заправкою ліски;
- 3-х пелюстковий ніж;
- ергономічна ранцева жилетка;
- тканинна сумка для ЗІП;
- гарантія 36 місяців.

- Напруга, В 230
- Частота струму, Гц 50
- Потужність, Вт 1400
- Максимальна швидкість обертання, об/хв 10000
- Діаметр скошування ліскою, мм 420
- Діаметр скошування ножем, мм 255
- Діаметр ліски, мм 1,6
- Вібраційне навантаження, м/с2 4,42
- Габарити упаковки, мм 1850х230х110
- Вага нетто/брутто, кг 5,9/7,2
Потужний (1400 Вт) двигун і різальний інструмент електрокоси Vitals Master EZT 144vs дають змогу косити як трави, бур’яни, так і поросль із товщиною стовбура до 20 мм.

Коса зібрана з висококласного комплектовання, з дотриманням високих норм контролю якості. Міцний, досить еластичний пластик, з якого виготовлені кожух двигуна, захисний кожух різального інструменту, має добру стійкість до ненавмисних термічних і механічних впливів.

Ергономічна ранцева жилетка й органи керування інструментом дають змогу працювати досить тривалий час, не відчуваючи втоми.

Багата комплектація підвищує комфорт і безпеку під час роботи з електрокосою.
Кнопка запуску двигуна забезпечена захистом від випадкового вмикання.
Наявність тризубового ножа й напівавтоматичної шпулі зі спрощеним заправленням ліски дає змогу вибрати різальний інструмент, який ліпше придатний для того чи іншого конкретного випадку.
Ранцева жилетка влаштована так, що довжину ременів можна відрегулювати без коси, а потім підвісити косу за допомогою карабіна.
Напівавтоматична шпуля самостійно регулює довжину кінців різальної ліски.
Комплект інструментів і пристосувань містить також викрутки й поміщається в спеціальній тканинній сумці.
На території України на всі деталі й частини електрокоси Vitals Master EZT 144vs діє абсолютна гарантія 36 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
- Ціна: 3 599 ₴





