




Шліфмашина для стель і стін PLT/WS-1200, 1200 Вт
Шліфмашина для стель і стін PLT/WS-1200, 1200 Вт
Шліфувальна машина для шліфування стін - універсальний і практичний інструмент для різноманітних внутрішніх робіт і ремонту приміщень, призначений для вибагливих любителів своїми руками.
Завдяки потужному двигуну 1200 Вт з якісною трансмісією, можна легко і якісно шліфувати стіни, стелі, видаляти залишки шпалер, фарби, штукатурки. Для підвищення результатів і діапазону роботи він обладнаний ергономічно налаштованою телескопічною ручкою.

Особливості:
-
Потужний двигун 1200 Вт
-
Великий шліфувальний диск із практичною системою кріплення "липучки".
-
Шарнірні підшипники для переміщення шліфувальної головки
-
Адаптація до різних поверхонь (що підлягають шліфуванню) шляхом регулювання швидкості
-
Оптимальна ергономічна адаптація (Т-подібна ручка) під час оздоблення стелі
-
Швидко і легко складається ручка
-
6 шліфувальних пластин Ø225 мм (2*P60/2*P80/2*P120)

Характеристики:
-
Потужність 1200 Вт
-
Діаметр шліфувального диска 225 мм.
-
Довжина кабелю 400 см.
-
Швидкість обертання: MAX 1850/хв
-
Вага 5.5 кг
-
Вага без аксесуарів: 3.2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1850 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
- Ціна: 6 492,21 ₴




