



Пила торцювальна з лазером YATO для різання паркетів YT-82173 255 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила торцювальна з лазером YATO YT-82173 1800 Вт 255 мм
Професійна торцювальна пила з лазером YATO YT-82173 призначена для різання панелей, паркетів, плінтусів і ПВХ, кабельних лотків, пиломатеріалів. Вона забезпечує точне і швидке різання матеріалів.
Характеристики:
- Виробник - YATO
- Тип пили торцювальної - Електрична
- Потужність - 1800 Вт
- Кількість обертів - 5000 об/хв
- Діаметр диска пилки - 255 мм
- Посадковий отвір - 30,00 мм
- Продуктивність під - 90° 70 х 305 мм
- Продуктивність під - 45° 70 х 210 мм
- Додаткові властивості - лазерна розмітка, пиловідведення, різання під кутом L 45°/R 45°, функція протягання
- Вага - 15,2 кг

Комплектація:
- Пила YT-82173
- Мішок для збору пилу
- Пиляльний диск
- Подовження робочого столика
- Струбцина робочого столу
- Болт блокування робочого столу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
- Ціна: 10 492,59 ₴

