




Обігрівач вертикальний для дому 2500 Вт Powermat PM1251 поворотний керамічний обігрівач
Керамічний колонний електрорадіатор POWERMAT PM-GKL-3500DLK
Керамічний обігрівач Powermat PM-GKL-3000DL працює за рахунок нагрівання повітря, що проходить через нього. Орієнтиром тут служить керамічна тарілка. Оскільки кераміка має більш високий електричний опір, вона має чудову теплопровідність. Коли струм намагається пройти через кераміку, він генерує чудове тепло!
У цих обігрівачах використовуються теплопровідні керамічні пластини, з'єднані з дротяними пружинами. Керамічні плити поглинають тепло, яке потім розсіюється в атмосферу.

Електричний камін
Для створення домашнього затишку при утриманні кнопки на панелі протягом 3 секунд (або після включення кнопки на пульті) запускається анімація палаючого каміна.
Проектор відображає ефект традиційного домашнього каміна. Полум'я рухається, і світло поширюється по кімнаті, як справжній камін. Цей ефект добре помітний в темряві або в сутінках і дозволяє не тільки відчути, але і побачити тепло, що йде від радіатора!

Переваги продукту. Чому воно того варте?
- Керамічний обігрівач - це революційне рішення для обігріву, яке підвищує температуру в приміщенні через кілька хвилин після включення! Використовуються для опалення офісів, будинків, магазинів і квартир.
- Основною перевагою є терморегулятор, який, налаштований один раз, буде підтримувати температуру в приміщенні без додаткового втручання.
- Нова модель додатково має РК-панель із сенсорними кнопками та пульт дистанційного керування. Забудьте вставати з дивана, коли вам холодно.
- Індикатори на панелі чіткі та інтуїтивно зрозумілі. Він не складний у використанні, і працювати з ним суцільне задоволення.
-
Двоступеневе регулювання потужності + вентилятор

Має 6 функціональних кнопок:
- УВІМКНЕНО ВИМКНЕНО
- Приплив повітря - також можна використовувати без режиму опалення
- Стрілка вгору - регулювання термостата (градуси вгору)
- Таймер - на дисплеї ми можемо встановити діапазон годин від 1 до 12, після якого пристрій автоматично припинить роботу.
- Стрілка вниз - регулювання термостата (градуси вниз)
- Регулювання потужності - вентилятор / 1000Вт / 2500 Вт

Режим економії
Натиснувши кнопку «ECO», ви перейдете до налаштування температури за замовчуванням 22 ℃. Наприклад, температура навколишнього середовища становить 22 ℃.
Якщо різниця між температурою навколишнього середовища та встановленою температурою перевищує 4 ℃, тобто коли температура навколишнього середовища нижча за 18 ℃, пристрій працюватиме в режимі сильного нагріву.
Коли різниця між температурою навколишнього середовища та заданою температурою менше 4℃, тобто температура навколишнього середовища становить 18-22℃ (включаючи 18 і 22℃), пристрій працюватиме в режимі слабкого нагріву.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Захист від перегрівання | Да |
| Функція каміна | Да |
- Ціна: 2 338 ₴





