-17%






Електричний дровокол на колесах 1500Вт, 4т зусилля, горизонтальний Sturmax WSM1016 дровокол для домашнього господарства
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дровокол електричний 1500 Вт SturmAX WSM1016
Горизонтальний електродровокол SturmAX WSM1016 призначений для колки дров у домашніх умовах. Використовується для заготівлі палива для печей, камінів та котлів. Модель підходить для використання у приватному будинку, на дачі або у господарстві.
Електродвигун потужністю 1500 Вт забезпечує силу розколювання до 4 тонн. Дровокол працює з полінами довжиною до 370 мм та діаметром до 250 мм. Горизонтальна система подачі забезпечує стабільність під час роботи.
Модель оснащена захисною системою керування та компактною конструкцією. Наявність коліс спрощує транспортування обладнання по робочій зоні.
📌 Характеристики
- Тип: електричний дровокол
- Модель: SturmAX WSM1016
- Вид інструменту: дровокол
- Тип приводу: електродвигун
- Потужність: 1500 Вт
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Максимальне зусилля розколювання: 4 т
- Гідравлічне зусилля: 16 МПа
- Максимальний діаметр колоди: 250 мм
- Максимальна довжина колоди: 370 мм
- Робоче положення: горизонтальне
- Рівень шуму: 80.8 дБ
- Об’єм масляного бака: 2.4 л
- Клас захисту: IP54
- Довжина мережевого кабелю: 1.52 м
- Транспортувальні колеса: є
- Вага: 37.2 кг
- Габарити в упаковці: 390×270×505 мм
⭐Особливості
- Для швидкого та ефективного коління дров максимальним діаметром до 250 мм і з довжиною колоди до 370 мм.
- Потужна гідравлічна система – забезпечує високе зусилля розколювання та сприяє продуктивності й безпеці роботи.
- Високоміцний колун із загартованої сталі – дає змогу впевнено використовувати дровокол навіть для твердих порід деревини.
- Транспортувальні колеса – забезпечують зручність переміщення дровокола з місця на місце.
- Компактна конструкція для зручного зберігання
- Колеса для транспортування по робочій зоні
- Підходить для приватного будинку та дачі
- Система безпечного керування під час роботи
- Використання для регулярної заготівлі дров
- Стабільна робота електроприводу
- Зручне розташування поліна у горизонтальному положенні
- Підходить для домашнього господарства
Комплектація
- Оригінальне пакування
- Дровокол електричний SturmAX WSM1016
- Інструкція
- Гарантія: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 37.2 кг |
| Вид лісозаготівельного обладнання | дровоколи |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна довжина заготовки | 370 мм |
| Максимальний діаметр колоди, мм | 250 мм |
| Об'єм масляного бака | 2.4 л |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Рівень шуму | 80.8 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP54 |
| Гідравлічне зусилля: | 16 МПа |
| Максимальне зусилля розколювання: | 4 т |
- Ціна: 13 199 ₴

