




Вібратор для бетону Euro Craft • 1.5 м/2м • 1380 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики і опис
-
Основні
-
Виробник
-
Гарантійний термін
12 міс
-
Діаметр вібронаконечника
35 мм
-
Довжина гнучкого валу
1.5 м
-
Напруга
220 В
-
Споживана потужність
1380 Вт
-
Стан
Нове
-
Частота обертання
3 об/хв
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
5.7 кг
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1380 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 3 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 199 ₴



