




Пила електрична ланцюгова EURO CRAFT GC280 • 2450 Вт • 405 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила електрична пила Euro Craft GC-280
Пила ланцюгова електрична EURO CRAFT GC280 добре підійде для роботи в домашніх умовах для догляду за садом, обрізки сухих гілок, ремонтно-будівельних робіт по дереву та заготівлі дров.
Пила EURO CRAFT GC280 має потужний двигун 2450 Вт, надійний редуктор, шину та ланцюг. Мастило ланцюга проводиться насосом, який знаходиться в корпусі редуктора.
Пила EURO CRAFT має низку захисних пристроїв. Один із них - кнопка блокування ввімкнення, що не допускає випадкового натискання кнопки пуску. Ще один пристрій захисту - інерційний важіль, який відповідає за екстрене гальмування ланцюга пили в разі відскакування пили. Одна з істотних відмінностей цієї пили - двигун з електродинамічним гальмом.
Характеристики:
- Виробник - Euro Craft
- Розташування двигуна - поздовжнє
- Напруга, частота мережі - 220-230В, 50Гц
- Довжина шини - 400.0 (мм)
- Крок ланцюга - 3/8 ".050-57
- Швидкість без навантаження - 7600/хв
- Споживана потужність - 2450.0 (Вт)
- Швидкість обертання ланцюга - 13.5 м/с (800 м/хв)
- Об'єм масляного бака - 200.0 (мл)
- Вага - 5.8 (кг)
- Гарантійний термін - 12 (міс)
- Час гальмування - 0.15 сек
- Вібрація - 3.69 ms
- Звуковий тиск - 94.1 дБ (А)
- Потужність звуку - 102.0 дБ (А)
Комплектація:
- Картонна коробка
- Електропила
- Ланцюг
- Шина
- Захист шини
- Ключ
- Щітки
- Інструкція з гарантійним талоном
- Пляшечка з маслом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Вага | 6.2 кг |
| Довжина шини | 405 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість обертів | 7600 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 883 ₴



