




Пила електрична ланцюгова EURO CRAFT GC282 • 2500 Вт • 400 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила електрична ланцюгова Euro Craft GC282
Електропила ланцюгова Euro Craft GC 282 - добре підійде для роботи в домашніх умовах для догляду за садом, обрізки сучків, ремонтно-будівельних робіт по дереву і заготівлі дров.
Оснащена потужним двигуном 2500Вт, надійним редуктором і пильними шиною та ланцюгом. Змащування ланцюга проводиться плунжерним насосом, розташованих у корпусі редуктора.
Пила EURO CRAFT має низку запобіжних і блокувальних пристроїв. Автоматична система змащення, яка не дає перегрітися ланцюгу та шині. Ця модель також має низку захисних пристроїв оператора: захист від випадкового натискання пускової кнопки, екстреного гальмування ланцюга пилки.
- Блокування кнопки ввімкнення
- Насос для змащення: автоматичний
- Кнопка блокування ввімкнення
- Інерційний важіль, що відповідає за екстрене гальмування пиляльного ланцюга
Характеристики:
- Виробник: Euro Craft
- Живлення: 230V ~ 50Hz
- Розташування двигуна: бічний
- Потужність: 2500 Вт
- Швидкість без навантаження: 7000 об/хв
- Швидкість різання: 12,1 м/сек
- Довжина шини: 16" 40 см
- Крок ланцюга: 3/8 "
- Об'єм масляного бака: 200 мл
- Час гальмування: <0,1 сек
- Вібрація: 12.1 m\s2
- Звуковий тиск: 104.0 дБ (А)
- Вага: 4.4 кг
- Гарантія: 1 рік
Комплектація:
- Електропила ланцюгова Euro Craft GC 282
- Ланцюг
- Шина 40см
- Чохол для шини
- Ключ
- Щітки
- Масло
- Інструкція
- Поставляється в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Вага | 5.2 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 935 ₴



